Uf.Bee — це ...

...українська компанія-виробник багаторазової вощеної обгортки, що була заснована у листопаді 2018 року. Наша місія зробити так, щоб доба колонізації Марсу була без пластику тут, на Землі.

Натхненням для створення космічної концепції нашої компанії стало спостереження за стрімким розвитком захоплення робототехнікою, відкриттями космосу та іншими футуристичними розробками, тоді як говорити про зміну побутових звичок, що абсолютно напевне ведуть до яскравішого майбутнього, мало кого приваблювало. Тому ми взяли фантазію на озброєння і створили космічні багаторазові обгортки :)

Ми спеціалізуємось на одному єдиному продукті і це багаторазова вощена обгортка для продуктів, що є біорозкладною і зроблена з компонентів, які мають антибактеріальну дію завдяки чому продукти зберігаються живими довше.

Послуги, які ми надаємо:

роздрібний продаж багаторазової вощеної обгортки власного виробництва під власним брендом Uf.Bee, придбати можна тут;

гуртовий продаж багаторазової вощеної обгортки власного виробництва під власним брендом Uf.Bee, запит комерційної пропозиції можна лишити тут або написавши на ideas@uf.in.ua;

виготовлення багаторазової вощеної обгортки на замовлення для торгівельних мереж під брендом замовника (private label manufacturing), запит комерційної пропозиції можна лишити тут або написавши на ideas@uf.in.ua;

виконання корпоративних замовлень: виготовляємо багаторазову вощену обгортку для компаній та організацій як промо-матеріал для подій чи корпоративний подарунок, запит комерційної пропозиції можна лишити тут або написавши на ideas@uf.in.ua.

У березні 2019 ми презентували наш перший продукт користувачеві, а у листопаді 2019 ми отримали відзнаку за кращий проект, створений жінкою-підприємицею від UNIDO у рамках Global CleanTech Innovation Programme. Нині ж кожен охочий може приєднатись до нашого квесту, і зробити так, щоб пластику на планеті Земля стало менше :)

Buy now