воскову серветку миють під прохолодною водою
Догляд за восковими серветками
Травень 12, 2019
Про zero waste чи нуль відходів
Листопад 4, 2019

Чорніє авокадо: чому?

Якщо чорніє авокадо, воскові серветки можуть зарадить цьому

Про користь авокадо знають всі. Цей фрукт постійно у рейтингах най-най для підтримки здоров’я та краси, причин його мати постійно у своєму раціоні дійсно не бракує. Втім, розріж стиглий фрукт і він починає поводиться досить примхливо. Ви ж помічали, що залиш авокадо на 15-20 хв. і все – почорніло? Чому ж чорніє авокадо?

Причини почорніння

Секрет в тому, що авокадо має екзими, які окиснюються і змінюють колір м’якоті. Чи ж є способи цьому зарадити? Є! Найпростіший – збризнуть розрізаний фрукт соком лимона. Кислота перешкодить окисненню і авокадо довше лишатиметься зелененьким. З соком лимона є, однак, проблема, що він все ж змінює смакові властивості цього прекрасного фрукта.

Так що можемо зробить?

Наш набагато кращий і екологічніший варіант: загорнути авокадо у воскову серветку Uf.Bee! Воскова серветка Uf.Bee – це багаторазова екологічна альтернатива харчовій плівці. Воскові серветки ще й мають антибактеріальні властивості та дозволяють продукту в них дихать.

Загортаючи авокадо у воскову серветку, ви насамперед надійно захищаєте його від окиснення. Крім цього, віск та соснова смола, що входять до розчину, яким провощується бавовна, мають бактерицидну дію. Відтак, авокадо абсолютно спокійно пролежить у холодильнику аж до 7 днів і буде зеленим.

Бонуси використання воскових серветок

Що означає використання воскових серветок з авокадо: 1) ви смакуватимете гуакамоле наступного дня і воно буде не менш фантастичним, ніж сьогодні, 2) якщо авокадо чорніє, воно втрачає апетитний вигляд і його викидають. З восковими серветками ви не будете викидать авокадо, а відтак зменшите кількість харчових відходів у світі, 3) ви не використовуватимете пластикової харчової плівки, а відтак планеті буде легше.

Ключове про воскові серветки

Тепер важлива інформація для рятівників авокадо. По-перше, серветка багаторазова і її треба обов’язково мить після використання. Про догляд ми написали тут, все дійно просто. По-друге, серветка повністю натурального складу. А це спричиняється і до того, що авокадо може залишить на ній зелені плямки, що не вимиваються. Це цілком нормально, серветка продовжить служить вам вірою і правдою й надалі.

Для авокадо у нас є ідеальна серветка розміром 25х25 см з нашою обіцянкою “To keep your avocado green all the way to the Moon and back”. Uf.Bee цієї мантри і дотримується 🙂 У наборі, крім цієї серветки, є ще дві (велика і маленька), щоб зберегти всі ваші продукти живими й щасливими.

Дивіться більше ідей про використання Uf.Bee у нашому профілі в Instagram.

Buy now