Догляд за восковими серветками

екологічне пакування: крафт-конверти, коробки з гофрокартону, крафт-конверти
Екологічне пакування
Травень 11, 2019
Чорніє авокадо: чому?
Травень 12, 2019

Догляд за восковими серветками

воскову серветку миють під прохолодною водою

Досить часто ми отримуємо запитання про догляд за восковими серветками. Нижче наша детальна інсайдерська шпаргалка.

Помити серветку нічим не важче миття звичайнісінької тарілки. Після нежирних продуктів, наприклад овочів та фруктів, ви можете просто сполоснуть вощену серветку під прохолодною (до 40 градусів) проточною водою. Якщо серветка забруднилась серйозніше, просто пройдіться декілька разів по ній люфою. І все – вона чиста.

Щодо використання мийних засобів: цілком дозволено. Єдина засторога: уникайте спиртовмісних засобів.  Ми також наполегливо радимо звертати увагу на дружність мийного засобу до довкілля. 

Після миття варто просушити серветку. Втім, і тут слід пам’ятати, що робити це треба подалі від джерел тепла. Сушить воскову серветку варто просто на сушці для посуду, а не на батареях чи ще якимсь хитромудрим способом. Вода з серветки просто стікає, і доволі швидко вона вже готова до використання знову.

Декілька разів ми натрапляли на ідею прати воскові серветки. Втім, з нашого досвіду це зовсім непрактично: займає більше часу, витрачається більше ресурсів та й структура воскової серветки може пошкодиться. Тому пропонуємо дотримуватись наших рекомендацій вище.

Ще один важливий момент це зберігання воскових серветок, коли вони не використовуються. Тут також слід пам’ятати, що серветки треба тримать подалі від джерел тепла. Звичайна шухляда чудово підійде для цих цілей. Головне, щоб вона не була біля духовки 🙂

От і весь догляд за восковими серветками та секрети їхнього зберігання. 

Читайте більше на нашій сторінці в Instagram

 
Buy now