fbpx

Доставка та оплата

Інформація про оплату, доставку, обмін чи повернення вощених обгорток Uf.Bee:

Оплата на сайті можлива 2 способами:

— карткою через платіжну систему LiqPay прямо тут і зараз,

— готівкою у відділенні оператора вантажних перевезень (будь-ласка, зверніть увагу, що при виборі цієї опції, перевізник візьме додаткову комісію за переказ коштів).

Відправлення посилок ми робимо після повної оплати замовлення. Замовлення передається оператору вантажних перевезень протягом 24 годин після підтвердження оплати у робочі дні протягом тижня.

Доставку ми в Uf.Bee зазвичай робимо двома вантажними перевізниками:

— Нова Пошта (знайти своє відділення можна тут),

— Укрпошта (знайти своє відділення можна тут).

Втім, якщо ви хочете, щоб ми здійснили відправлення якоюсь іншою службою, напишіть нам у коментарі до замовлення ваше побажання і ми спробуємо його здійснити.

Обмін чи повернення можливі, якщо з якоїсь причини ви незадоволені якістю товару. Ми цінуємо та невпинно покращуємо якість обгорток, втім, як і будь-який виробничий процес, наш інколи має хиби. У такому випадку просимо написати нам на електронну скриньку info@uf.in.ua. У листі просимо вказати причину, з якої ви незадоволені обгортками. Ми з радістю вирішимо вашу проблему обмінявши серветки чи повернувши вам кошти.

Будь ласка, перевіряйте свою електронну скриньку, тримаємо зв’язок там 🙂 Листи з підтвердженням оплати, статусом замовлення тощо ми відправляємо на електронну скриньку.

Чекаємо вас у магазині 🙂

Buy now