preloader
  • Ваш кошик порожній

Subtotal:
₴0.00

About Us

Uf.Bee is the first company in Ukraine manufacturing reusable beeswax food wraps, environmentally friendly alternative to cling film and the best storing solution for keeping your food fresh for longer. Since late 2018, our mission has been to make the age of Mars colonization plastic free here, on Earth, and as of 2022 — make Ukraine free of russians!

About Us
mango

“В українців є ще одна беззаперечна надсила — ресурс дбати про довкілля навіть під час війни.”

Uf.Bee — це ...

українська компанія-виробник багаторазової вощеної обгортки, що була заснована у листопаді 2018 року. Наша місія зробити так, щоб доба колонізації Марсу була без пластику тут, на Землі, і без русні у нас в Україні. Обидві цілі нам допомагають досягти вощанки: першу (Земля без пластику) ми досягаємо, бо вощанки — це багаторазова обгортка для продуктів з цілком натуральних матеріалів, а внесок у другу ціль (Україна без русні) ми робимо донатами на ЗСУ від продажів вощанок. Тому приєднуйтесь, вощанки — це прекрасна інвестиція, як не крути!

hand icon

Our Mission

Створити найкращу обгортку для продуктів, бо цінність української їжі надто висока, щоб її псувати одноразовим пластиком.

hand icon

Our Vision

Вощанки — це не для якоїсь групи дуже екологічних. Вощанки — це про правильне і безпечне зберігання продуктів, і це для всіх, хто ці продукти має!Натхненням для створення космічної концепції нашої компанії стало спостереження за стрімким розвитком захоплення робототехнікою, відкриттями космосу та іншими футуристичними розробками, тоді як говорити про зміну побутових звичок, що абсолютно напевне ведуть до яскравішого майбутнього, мало кого приваблювало. Тому ми взяли фантазію на озброєння і створили космічні багаторазові обгортки :)

Ми спеціалізуємось на одному єдиному продукті і це багаторазова вощена обгортка для продуктів, що є біорозкладною і зроблена з компонентів, які мають антибактеріальну дію завдяки чому продукти зберігаються живими довше.

У березні 2019 ми презентували наш перший продукт користувачеві, а у листопаді 2019 ми отримали відзнаку за кращий проект, створений жінкою-підприємицею від UNIDO у рамках Global CleanTech Innovation Programme. Нині ж кожен охочий може приєднатись до нашого квесту, і зробити так, щоб пластику на планеті Земля стало менше :)