preloader
  • Ваш кошик порожній

Subtotal:
₴0.00

About Us

Uf.Bee is the first company in Ukraine manufacturing reusable beeswax food wraps, environmentally friendly alternative to cling film and the best storing solution for keeping your food fresh for longer. Since late 2018, our mission has been to make the age of Mars colonization plastic free here, on Earth, and as of 2022 — make Ukraine free of russians!

About Us
💥Букет,  конверт,  а що третє?
Zero Waste 05 17, 2019

💥Букет, конверт, а що третє?
.
💥А третє - це залишки провощеної ткани, що лишились після обрізки полотна. Їх аж ніяк не викидають, бо по-перше, екологічне виробництво має бути на максимум безвідходним. А по-друге, ці обрізки - надзвичайно цінні, бо їх можна використовувать для розпалювання багатть. Джгутик з них ідеально горить навіть у найнепередбачуванішу погоду, так що шашличні посиділки точно пройдуть без біганини довкола хмизу в пошуках шматка газети чи ще чогось, щоб розпалить вогонь.
.
💥Всюди у світі наші колеги продають ці джгутики як firestarters (гуглоніть і дізнаєтесь за скільки) . Очевидно, що й ми з часом будемо це робить, а поки ми не розширили штат людиною, що робитиме ідеальні джугитики, ми вирішили їх ПОДАРУВАТЬ вам, наші #екоджедаї.
.
💥Що треба зробить? Треба при купівлі серветок на сайті у коментарях форми замовлення написать, що ви хочете розпалювач для багаття і тоді ви отримаєте вашу упаковку серветок + firestarter. Їх обмежена кількість і ми розішлемо їх нашим найпершим охочим.
.
Вперед, посилання у шапці профілю 🚀🚀🚀