preloader
  • Ваш кошик порожній

Subtotal:
₴0.00

About Us

Uf.Bee is the first company in Ukraine manufacturing reusable beeswax food wraps, environmentally friendly alternative to cling film and the best storing solution for keeping your food fresh for longer. Since late 2018, our mission has been to make the age of Mars colonization plastic free here, on Earth, and as of 2022 — make Ukraine free of russians!

About Us
🍃Давно планували написать про тканину. Те,  що це на 100% бавовна, ви знаєте,  сьогодні трошки більше про те, чому ми замовляли нанесення власного принту.
Zero Waste 05 29, 2019

🍃Давно планували написать про тканину. Те, що це на 100% бавовна, ви знаєте, сьогодні трошки більше про те, чому ми замовляли нанесення власного принту.
.
🍃Крім всяких там переваг брендування, найголовніша причина була в тому, що коли ми почали робить тестові партії на тканині з магазину, то побачили, що фарби таких тканин линяють, оскільки зазвичай не розраховані на високу температуру розчину.
.
🍃Після тривалого квесту пошуку у магазинів-поставників сертифікатів на тканину, який увінчався коронними фразами: "сертифікати в центральному офісі", "спеціаліст, який за сертифікати відповідає, зараз у відпустці" і "ми вам передзвонимо", ми врешті знайшли підрядника з сертифікатами на безпечність текстильних фарб, що зробив принт на нашій тканині.
.
🍃Відтак можемо бути певні, що їжі безпечно в @uf.bee