preloader
  • Ваш кошик порожній

Subtotal:
₴0.00

About Us

Uf.Bee is the first company in Ukraine manufacturing reusable beeswax food wraps, environmentally friendly alternative to cling film and the best storing solution for keeping your food fresh for longer. Since late 2018, our mission has been to make the age of Mars colonization plastic free here, on Earth, and as of 2022 — make Ukraine free of russians!

About Us
🤔Колись на одній з лекцій нам сказали, що телеканали з лише позитивними новинами не приживаються. Людям подобається інтенсивність негативу з телеекрану.
Zero Waste 08 09, 2019

🤔Колись на одній з лекцій нам сказали, що телеканали з лише позитивними новинами не приживаються. Людям подобається інтенсивність негативу з телеекрану.

Перевіримо, чи це актуально з Фейсбуком? Після вчорашнього посту у нас виникла командна дискусія і ми зрозуміли однотонність екологічного дискурсу, коли як батогом та пряником, то лякають, то підбадьорюють, що не все так страшно.

Тому ми відсьогодні свою сторінку у ФБ вестимемо з позиції екологічного оптимізму. Чому?

Бо нам вдається створювати неймовірні речі в Україні: нам щастить на партнерів та клієнтів, що демонструють неймовірні рівні підтримки, готовності виконать найнестандартніше ТЗ та змінити свої звички на кращі.

І ми тільки особисто знаємо десятки людей з ГО та екостартапів, які роблять те саме і досягають неймовірних результатів. Але про них не пишуть, бо гучнішими і рейтинговішими є апокаліптичні заголовки 🤷

Відтепер у нас у ФБ будуть досягнення, практики, прогрес та рух вперед неймовірних людей України та світу 🙂 Там також будуть добірки можливостей та все зі знаком плюс.

Приєднуйся до нас у Facebook і створимо перший український паблік екопозитиву 💪🚀