preloader
  • Ваш кошик порожній

Subtotal:
₴0.00

About Us

Uf.Bee is the first company in Ukraine manufacturing reusable beeswax food wraps, environmentally friendly alternative to cling film and the best storing solution for keeping your food fresh for longer. Since late 2018, our mission has been to make the age of Mars colonization plastic free here, on Earth, and as of 2022 — make Ukraine free of russians!

About Us
“Купуй в наборі і плати менше”
Zero Waste 07 17, 2020

“Купуй в наборі і плати менше”

Помічали таке, коли ціна на набір менша, ніж коли купувати ту ж комплектацію, але поштучно? Ми постійно натпрапляємо на такі пропозиції, і нічого проти не маємо, тим паче часом ці акції таки мають сенс, але як вирішили ми для @uf.bee:

Набір — 250 грн.

А вміст того ж набору, але поштучно:

Велика обгортка: 144 грн
+
Середня огортка: 70 грн
+
Маленька обгортка: 36 грн

= також 250 грн.

Чому ми так зробили? Все для того, щоб при покупці ви керувались своєю реальною потребою, а не тим що дешевше. Це основа свідомого споживання: зважайте насамперед на те, що реально потрібно, а не не промо / знижки /акції і т. Д.

Ви знаєте, що вам потрібна тільки велика і середня обгортки, бо маленька не так часто використовується, або навпаки треба принаймні 3 маленькі, бо часто пакуєте невеличкі перекуси собі й близьким — тоді обирайте відповідно до своєї потреби. У будь-якому випадку ви не переплачуєте, бо треба було замовити те, що подорожче.