preloader
  • Ваш кошик порожній

Subtotal:
₴0.00

About Us

Uf.Bee is the first company in Ukraine manufacturing reusable beeswax food wraps, environmentally friendly alternative to cling film and the best storing solution for keeping your food fresh for longer. Since late 2018, our mission has been to make the age of Mars colonization plastic free here, on Earth, and as of 2022 — make Ukraine free of russians!

About Us
#maskchallenge
Zero Waste 06 05, 2019

#maskchallenge
.
Сьогодні у світі відзначається Всесвітній день охорони довкілля. Запровадили його ще у 1972 році і з тих пір щороку обирають тему цьому дню і країну-господаря заходів, приурочених до нього.
.
Цьогоріч темою є боротьба з забрудненням повітря #BeatAirPollution. Господарем Дня є Китай і місто Ханчжоу. Пояснюючи, чому Китай, в ООН розповіли, що щорічно від забруднення повітря передчасно помирає 7 мільйонів людей, з них 4 мільйони — мешканці азійсько-тихоокеанського регіону. Близько 600 тис. з цієї кількості — діти.
.
Щоб привернути увагу до проблеми, запустили #MaskChallenge: треба викласти фото з дихальною маскою (або будь-якою креативною інтерпретацією останньої), і розповісти, який крок ви зробили, щоб зменшити свій негативний внесок у світову проблему забруднення повітря.
.
Наш приклад з @uf.bee: вибір на користь локальних виробників. Коли до вас через півсвіту везуть замовлене, це зазвичай необгрунтоване збільшення вуглецевого сліду. Тому локальні альтернативи - набагато краще.
.
Будьмо свідомими і let's #BeatAirPollution
#БійЗабрудненнюПовітря
#БойЗагрязнениюВоздуха