preloader
  • Ваш кошик порожній

Subtotal:
₴0.00

About Us

Uf.Bee is the first company in Ukraine manufacturing reusable beeswax food wraps, environmentally friendly alternative to cling film and the best storing solution for keeping your food fresh for longer. Since late 2018, our mission has been to make the age of Mars colonization plastic free here, on Earth, and as of 2022 — make Ukraine free of russians!

About Us
🎓Мінімалістичне фото для цікавенного відкриття знайшли на Google Scholar наукову статтю про антибактеріальну дію вощених серветок!
Zero Waste 07 10, 2019

🎓Мінімалістичне фото для цікавенного відкриття: знайшли на Google Scholar наукову статтю про антибактеріальну дію вощених серветок!
🎓Вчені з Університету Вікторії та Університету Небраски-Лінкольна опублікували у науковому журналі з мікробіології, біотехнологій та харчових наук результати свого дослідження. І таки довели, що завдяки воску у серветок є здатність пригнічувати ріст бактеріальної мікрофлори навколо продукту. Наукове пояснення феномену — дія прополісу: прополіс — це смолиста субстанція, яку зібрали бджоли з квіточок, саме завдяки цій смолі отримуємо антибактеріальний ефект.
🎓Круто, що науковці дослідили вощені серветки, а ще крутіше, що ви можете користуватись @uf.bee тепер з дослідницьким обгрунтуванням їхньої дії😉
Замовлення в дірект чи на сайті 🚀🚀🚀