preloader
  • Ваш кошик порожній

Subtotal:
₴0.00

About Us

Uf.Bee is the first company in Ukraine manufacturing reusable beeswax food wraps, environmentally friendly alternative to cling film and the best storing solution for keeping your food fresh for longer. Since late 2018, our mission has been to make the age of Mars colonization plastic free here, on Earth, and as of 2022 — make Ukraine free of russians!

About Us
🥑 Так, ми обожнюємо авокадо і той факт, що з ним можна ненастанно експерементувать😍 А особливо,  якщо є @uf.bee і після вчорашньої вечері залишилась ідеальна половинка для нової сьогоднішньої страви.
Zero Waste 06 13, 2019

🥑 Так, ми обожнюємо авокадо і той факт, що з ним можна ненастанно експерементувать😍 А особливо, якщо є @uf.bee і після вчорашньої вечері залишилась ідеальна половинка для нової сьогоднішньої страви.
.
🥑 А страва ця — салат з полуницею та авокадо: листя салату + довільно порізана полуниця + авокадо + насіння льону і соняшника + заправка з оливкової олії, фруктового оцту і меду + сіль. Готується це все миттю і набагато легше, ніж здається з описаної формули 🙃
.
Експерементуйте, а серветки @uf.bee
вам тільки в цьому допоможуть 😘 Замовлення на сайті, ви ж пам'ятаєте? 🚀🚀🚀