preloader
  • Ваш кошик порожній

Subtotal:
₴0.00

About Us

Uf.Bee is the first company in Ukraine manufacturing reusable beeswax food wraps, environmentally friendly alternative to cling film and the best storing solution for keeping your food fresh for longer. Since late 2018, our mission has been to make the age of Mars colonization plastic free here, on Earth, and as of 2022 — make Ukraine free of russians!

About Us
…у виробництві та бізнесі. 
Zero Waste 03 01, 2021

…у виробництві та бізнесі. 

Початково пост планувався про low waste у побуті, але щиро нам здається, що на нас підписані люди, яким смішно буде розповідати про шопер замість пакету чи вощанки замість плівки 😅 А от про, що цікаво поговорити, так це про застосування цих же принципів, але за кулісами Uf.Bee. 

Канонічний zero waste у виробництві, як на наш погляд, практично недосяжний, тому наші практики — це low waste у дії. Що нам нині вдається?

💚Обирати на користь локального: постачальників усієї можливої сировини, підрядників для надання послуг ми знайшли в Україні, хоча були варіанти дуже глобальної і дуже вуглецево недружньої географії.

💚Інвестувати у якісне: як би не хотілось зекономити тут і там, купуємо матеріали для виробництва (ножі, килимки для різання, обладнання тощо), які прослужать довше, хоч і коштують дорожче — це і логічно, і екологічно.

💚Повторно використовувати: на максимум даємо друге життя пакувальним матеріалам і вас закликаємо не сприймати папір як одноразовий ресурс – друге життя усім коробкам 💪📦

💚Мінімізувати відходи: паперовий скотч замість пластикового завжди і без наповнювачів у посилках (до речі, це ще й економія часу, який потім треба витратити на те, щоб усе це утилізувати). А обрізки з вощанок перетворюємо у стартер для багаття — також 0️⃣ відходів.

💚Уникати зайвої макулатури: без лайнерів з кольорової кальки, візитівок, флаєрів і решти гарного, але абсолютно непотрібного в посилках. Іноді дуже хочеться створювати той самий wow-ефект саме пакуванням, але зрештою краще, щоб wow-ефект був у якості вощанок, а не кольоровому папері ❤️