preloader
  • Ваш кошик порожній

Subtotal:
₴0.00

About Us

Uf.Bee is the first company in Ukraine manufacturing reusable beeswax food wraps, environmentally friendly alternative to cling film and the best storing solution for keeping your food fresh for longer. Since late 2018, our mission has been to make the age of Mars colonization plastic free here, on Earth, and as of 2022 — make Ukraine free of russians!

About Us
🛒Ви також зараз купуєте більше продуктів за один похід у супермаркет? І так, позитивна відповідь на запитання справді правильна!
Zero Waste 03 23, 2020

🛒Ви також зараз купуєте більше продуктів за один похід у супермаркет? І так, позитивна відповідь на запитання справді правильна!

Щоб мінімізувати свої виходи у період карантину, звичний список покупок треба множить на 2-3. Але не менш важливо зробити так, щоб ці покупки потім не зіпсувались.

Декілька думок:

1.📝 Плануйте: зазвичай дають рекомендацію спланувать свій список покупок, а ще дієвішим здається спочатку зробить план не покупок, а страв (meal plan) на 2/3/5 чи більше днів. Тоді ви чітко знатимете, які інгридієнти купувать для яких прийомів їжі і відтак суттєво оптимізуєте свої походи в супермаркет.

2.❄Заморожуйте: так, банально просто, але чи знаєте ви, що заморозити можна практично все? Бульйон, зелень, овочі, фрукти, сир, навіть хліб і так далі — усе можна заморозити і далі розігріти у момент потреби. Так, це зменшує харчові відходи.

3.🌯Правильно зберігайте: найпростіше це подбати про те, щоб хліб не впрівав у пакеті, щоб фрукти не лишились на дні холодильника бовтатись у воді, що там зібралась, щоб сир у харчовій плівці не зазеленів. Тому загортайте у вощену обгортку, що дихає, наведіть лад у холодильнику 😉💪. Будьмо всі здорові і на відстані один від одного (поки) 🙌