preloader
  • Ваш кошик порожній

Subtotal:
₴0.00

About Us

Uf.Bee is the first company in Ukraine manufacturing reusable beeswax food wraps, environmentally friendly alternative to cling film and the best storing solution for keeping your food fresh for longer. Since late 2018, our mission has been to make the age of Mars colonization plastic free here, on Earth, and as of 2022 — make Ukraine free of russians!

About Us
5 принципів ефективно купувати продукти
Zero Waste 11 19, 2023

5 принципів, які зроблять продуктовий шопінг здоровішим і екологічнішим:


1. Обираємо місцеве і сезонне: це і найсмачніше, і найекологічніше; наприклад, тутешню петрушку ще можна вихопити, а з нею йде купа вітамінів А, С і К.

2. Не цураємось того, що називають ugly produce - це неідеальні на вигляд продукти. По-перше, супермакети такі викидають: а нащо нам ще харчові відходи? По-друге, такі продукти менш оброблені, тому плюсик до їхньої користі.

3. Не нехтуємо знайомим. От капуста звичайна, а в ній знайшли тартронову кислоту і вітамін U — дуже рідкісні і дуже корисні.

4. Обираємо максимально різнобарвне. Так, зокрема червоні овочі сигналізують нам про високий вміст антиксидантів, а кому вони завадять?

5. Це порада, що зробити до шопінгу — подбайте, щоб у вас було як правильно зберігати все куплене максимально довго. Наш біль — це коли те, за що ми заплатили, доводиться просто викидати, бо зіпсувалось. Вощанки зроблені з натуральної бавовни, просоченої розчином бджолиного воску. Це дає нашій обгорці антибактеріальні властивості для пригнічення розвитку бактерій, що продукти псують. Тому не зволікайте, замовляйте наші вощанки і хай усе у вас бережеться максимально довго 🤗