preloader

Про нас

Uf.Bee — це українська компанія-виробник багаторазової вощеної обгортки, що була заснована у листопаді 2018 року. Наша місія зробити так, щоб доба колонізації Марсу була без пластику тут, на Землі... і без русаків, тому для цього ми донатим на ЗСУ з того, що заробляємо з вощанок.

Про нас
Контактна інформація
+38 (098) 076 86 71
info@uf.in.ua
☀️100% гарантія в похмурий день в інстаграмі точно трапиться хтось, кому відсутність сонця зіпсувала день, настрій чи й все життя 😄 Як відрізняються в цьому продукти
Zero Waste 04 20, 2021

☀️100% гарантія: в похмурий день в інстаграмі точно трапиться хтось, кому відсутність сонця зіпсувала день, настрій чи й все життя 😄 Як відрізняються в цьому продукти:

☀️Фотодеградація – це зміна властивостей матеріалу під впливом UV-випромінювання. Під впливом світла нутрієнти змінюють свої характеристики, включно зі смаком, втрачають частину користі чи й взагалі стають шкідливими 😱

☀️Це тому олії рекомендують зберігати у темному місці, а найкращі з них продають у темному склі, це тому ліки рекомендують зберігати подалі від прямого сонячного світла, а овочі й фрутки мають непрозору шкірку.

☀️І це тому вощанки також непрозорі: захист від фотодеградації — це важливий крок у правильному зберіганні продуктів 😇

☀️Наявність та ціна на захист від ультрафіолету не змінилась: S (20x20 см) – 36 грн, М (25x25 см) – 70 грн, L (35x35 см) – 144 грн, а набір з трьох (S, M, L) – 250 грн.

Тег: Вощанка