preloader

Про нас

Uf.Bee — це українська компанія-виробник багаторазової вощеної обгортки, що була заснована у листопаді 2018 року. Наша місія зробити так, щоб доба колонізації Марсу була без пластику тут, на Землі... і без русаків, тому для цього ми донатим на ЗСУ з того, що заробляємо з вощанок.

Про нас
Контактна інформація
+38 (098) 076 86 71
info@uf.in.ua
2020-й вийшов таким, ніби дуже-дуже (от прямо дуууже) багато людей загадало “зменшити свій вуглецевий слід” 😂
Zero Waste 12 28, 2020

2020-й вийшов таким, ніби дуже-дуже (от прямо дуууже) багато людей загадало “зменшити свій вуглецевий слід” 😂

Втім, навіть так мрії та цілі на прийдешній 2021-й ніхто не скасовував, тому ми зібрали новорічні загадування зі знаком еко. Додайте хоч один, але реалістичний і актуальний для вас пункт у свій список бажань на 2021 і відчуйте себе чарівником, що трошки змінює світ ✨

1. 🛍 Тільки найкращі речі для мене: не купуватиму непотребу, бо дешево, зате купуватиму тільки найкраще та найякісніше, бо саме такого я заслуговую.

2. 👝Більше простору мені: порозгрібаю завали у шафах, на кухні, попродаю і роздаю непотрібне мені, щоб мати більше вільного місця для того, що важливо.

3. 💰Стану благодійником: оформлю підписку на товари соціального підприємства, локальне медіа, регулярний внесок громадській організації і знатиму, що мої внески у 202-ому важать.

4.♻️ Навчусь сортувати: дізнаюсь що, як і куди нести, облаштую простір для сортування вдома, подивлюсь відео / почитаю пабліки по сортуванню і запропоную друзям бути компаньйонами у цій справі.

5. 🍎Стану одним з тих людей з майбутнього — купуватиму у свої торбинки: знайду собі класний набір сіточок і приєднаюсь до тих, хто випереджає час, живучи так, як будуть жити всі, коли заборона на одноразовий пластик настане.

6. 📲Відпишусь від усього шлаку в соцмережах: мій інформаційний простір — моя зона безпеки і розвитку, буду тільки з тими, хто мені до душі.

7. 🍴У мене буде капсульна кухня: продумаю, чим я користуюсь, а решту віддам, кому потрібно. Собі ж — тільки необхідне.

8.🛁 Зроблю ванну zero waste: коли закінчуватимуться мої нинішні засоби, поступово переходитиму на екоальтернативи — бамбукову зубну щітку, твердий шампунь і так по списку.

У сторіс будуть ці ж цілі, щоб заскрінить і мати як нагадування на весь рік.
Діліться, що вам відгукнулось? І чим можна доповнити список?)

Тег: Вощанка