preloader

Про нас

Uf.Bee — це українська компанія-виробник багаторазової вощеної обгортки, що була заснована у листопаді 2018 року. Наша місія зробити так, щоб доба колонізації Марсу була без пластику тут, на Землі... і без русаків, тому для цього ми донатим на ЗСУ з того, що заробляємо з вощанок.

Про нас
Контактна інформація
+38 (098) 076 86 71
info@uf.in.ua
Барвисть їжі — це ґарантія,  що ви отримаєте весь спектр нутрицієнтів, а плямки на вощених серветках — це здатність щедро пігментованої їжі забарвлювати будь-які природні матеріали.
Zero Waste 09 13, 2019

Барвисть їжі — це ґарантія, що ви отримаєте весь спектр нутрицієнтів, а плямки на вощених серветках — це здатність щедро пігментованої їжі забарвлювати будь-які природні матеріали.

Згадайте як бурячкового кольору стать руки, якщо терти сирий буряк. Приблизно те ж саме відбувається з серветкою, коли в її обійми потрапляють яскраві ягоди, перець чи буряк: бавовна обов'язково вбере в себе частинку кольору.

Не намагайтеся відтерти ці плямки, надмірне тертя пошкодить шар воску. Просто помийте серветку як зазвичай і продовжуйте користуватись зі знанням, що тепер у вашої серветки є орден збереженого перцю чи чорниці, наприклад, і тим ваша @uf.bee особлива, бо вже точно такої ж ні в кого нема 💚

Тег: Вощанка