preloader

Про нас

Uf.Bee — це українська компанія-виробник багаторазової вощеної обгортки, що була заснована у листопаді 2018 року. Наша місія зробити так, щоб доба колонізації Марсу була без пластику тут, на Землі... і без русаків, тому для цього ми донатим на ЗСУ з того, що заробляємо з вощанок.

Про нас
Контактна інформація
+38 (098) 076 86 71
info@uf.in.ua
Без довгих преамбул — вітаміни та мікроелементи для зміцнення ментального здоров’я та зниження рівня тривожності на рівні фізіології
Zero Waste 02 16, 2022

Без довгих преамбул — вітаміни та мікроелементи для зміцнення ментального здоров’я та зниження рівня тривожності на рівні фізіології:

1. Вітаміни групи В: у клінічних дослідженнях контрольні групи показали ефективність багатого на вітаміни групи B раціону у зниженні рівня тривожності та стресу, а особливо важливим виявився B12. Де їх взяти: бобові, злаки, молочні продукти, горішки, кукурудза, картопля, банани, гриби, зелень салатів, м’ясо.

2. Вітаміс С: у нього репутація підтримки імунітету, але він ще й для мозку незамінний, бо виявилось, що допомагає контролювати рівень кортизолу в організмі. Беремо тут: грейпфрут, ківі, гранат, виноград, буряк, брюссельська капуста, червоний перець, імбир, квашена капуста, журавлина.

3. Вітамін D: його зв’язок з ментальним здоров’ям вчені по-різному обгрунтовують, але їхні дослідження показали, що у всіх людей з діагностованою депресією, був дуже низький рівень вітаміну D. Тому йдемо від зворотнього, поповнюємо раціон такими продуктами: шпинат, капуста, лосось, тунець, молоко, сир, яловича печінка, яєчні жовтки.

4. Магній: якщо дуже науково, то магній блокує NMDA-рецептори, тому у мозку зменшується нейротрансмісія збудження. Магнієм багаті зелені листові овочі, горіхи, насіння, бобові, цільнозернові злаки, чорний шоколад, лосось, молоко.

5. Омега-3: це збірна назва жирних кислот, і найбільше вони потрібні мембранам клітин мозку, оскільки там захищають і покращують взаємодію між клітинами. Їжа: льон, насіння чіа, тунець, сардини, оселедець, лосось, скумбрія, грецькі горохи.

Будьмо здорові, спокійні та єдні 🇺🇦❤️

Тег: Вощанка