preloader

Про нас

Uf.Bee — це українська компанія-виробник багаторазової вощеної обгортки, що була заснована у листопаді 2018 року. Наша місія зробити так, щоб доба колонізації Марсу була без пластику тут, на Землі... і без русаків, тому для цього ми донатим на ЗСУ з того, що заробляємо з вощанок.

Про нас
Контактна інформація
+38 (098) 076 86 71
info@uf.in.ua
Чорніє авокадо: чому?
Zero Waste 01 21, 2024

Чорніє авокадо: чому?

Ви ж помічали, що залиш розрізане авокадо на 15-20 хв. і все – почорніло? Чому ж так, чому авокадо чорніє?

чорніє авокадо

Причини почорніння

Секрет в тому, що авокадо має екзими, які окиснюються і змінюють колір м’якоті. Чорніє відповідно розрізаний плід, темніє гуакамоле — і все через контакт з киснем.

Як зберігать половинку авокадо, щоб вона не почорніла?

Загортать авокадо у вощанку Uf.Bee і зберігать у холодильнику розрізане авокадо тільки у вощанці.

Вощанка надійно фіксується завдяки клейкості воску і смоли навколо авокадо і захищає його від прямого контакту з киснем.

Віск та соснова смола у складі вощанок Uf.Bee мають антибактеріальну дію і пригнічують розвиток бактерій Salmonella entertitidis та Staphylococcus aureaus. Відтак, авокадо абсолютно спокійно пролежить у холодильнику аж до 7 днів і буде зеленим.

Доказ на фото: ця половинка авокадо пролежала у холодильнику, загорнута у вощанку Uf.Bee 7 днів. Фото навмисно залишене без фільтрів.

Для авокадо найкраще підходить обгортка Uf.Bee розміру M. Її розмір 25х25 см, вона самоклейка, цілком з натуральних компонентів і гарантує, що з нею ви забудете, що авокадо чорніє.

Тег: Вощанка