preloader

Про нас

Uf.Bee — це українська компанія-виробник багаторазової вощеної обгортки, що була заснована у листопаді 2018 року. Наша місія зробити так, щоб доба колонізації Марсу була без пластику тут, на Землі... і без русаків, тому для цього ми донатим на ЗСУ з того, що заробляємо з вощанок.

Про нас
Контактна інформація
+38 (098) 076 86 71
info@uf.in.ua
💥Букет,  конверт,  а що третє?
Zero Waste 05 17, 2019

💥Букет, конверт, а що третє?
.
💥А третє - це залишки провощеної ткани, що лишились після обрізки полотна. Їх аж ніяк не викидають, бо по-перше, екологічне виробництво має бути на максимум безвідходним. А по-друге, ці обрізки - надзвичайно цінні, бо їх можна використовувать для розпалювання багатть. Джгутик з них ідеально горить навіть у найнепередбачуванішу погоду, так що шашличні посиділки точно пройдуть без біганини довкола хмизу в пошуках шматка газети чи ще чогось, щоб розпалить вогонь.
.
💥Всюди у світі наші колеги продають ці джгутики як firestarters (гуглоніть і дізнаєтесь за скільки) . Очевидно, що й ми з часом будемо це робить, а поки ми не розширили штат людиною, що робитиме ідеальні джугитики, ми вирішили їх ПОДАРУВАТЬ вам, наші #екоджедаї.
.
💥Що треба зробить? Треба при купівлі серветок на сайті у коментарях форми замовлення написать, що ви хочете розпалювач для багаття і тоді ви отримаєте вашу упаковку серветок + firestarter. Їх обмежена кількість і ми розішлемо їх нашим найпершим охочим.
.
Вперед, посилання у шапці профілю 🚀🚀🚀

Тег: Вощанка