preloader

Про нас

Uf.Bee — це українська компанія-виробник багаторазової вощеної обгортки, що була заснована у листопаді 2018 року. Наша місія зробити так, щоб доба колонізації Марсу була без пластику тут, на Землі... і без русаків, тому для цього ми донатим на ЗСУ з того, що заробляємо з вощанок.

Про нас
Контактна інформація
+38 (098) 076 86 71
info@uf.in.ua
Догляд за вощанками
Zero Waste 01 21, 2024У цьому відео ми показуємо, як просто мити вощанку ❤️

Досить часто ми отримуємо запитання про догляд за вощанками. Нижче наша детальна інсайдерська шпаргалка.

Як мити вощанку?

Помити обгортку нічим не важче миття звичайнісінької тарілки. Після нежирних продуктів, наприклад овочів та фруктів, просто сполосніть вощену серветку під холодною (до 40 градусів) водою. Якщо вощанка забруднилась серйозніше, просто пройдіться декілька разів по ній губкою із засобом для посуду. І все – вона чиста.

Щодо використання мийних засобів: цілком дозволено. Єдина засторога: уникайте спиртовмісних засобів.  Ми також наполегливо радимо звертати увагу на дружність мийного засобу до довкілля. 

Після миття варто просушити вощанку. Тут слід пам’ятати, що робити це треба подалі від джерел тепла. Сушить вощанку варто просто на сушці для посуду, а не на батареях чи ще якимсь хитромудрим способом. Вода з вощанки просто стікає, і доволі швидко вощанка вже готова до використання знову.

Ще один важливий момент це зберігання воскових серветок, коли вони не використовуються. Тут також слід пам’ятати, що вощанки треба тримати подалі від джерел тепла. Звичайна шухляда чудово підійде для цих цілей. Головне, щоб вона не була біля духовки 🙂

От і весь догляд за вощанками та секрети їхнього зберігання. 

Читайте більше на нашій сторінці в Instagram

Тег: Вощанка