preloader

Про нас

Uf.Bee — це українська компанія-виробник багаторазової вощеної обгортки, що була заснована у листопаді 2018 року. Наша місія зробити так, щоб доба колонізації Марсу була без пластику тут, на Землі... і без русаків, тому для цього ми донатим на ЗСУ з того, що заробляємо з вощанок.

Про нас
Контактна інформація
+38 (098) 076 86 71
info@uf.in.ua
Чи нормально це на вощанках залишились плямки від продуктів?
Zero Waste 09 07, 2021

Чи нормально це на вощанках залишились плямки від продуктів?

Цілком! Якщо ви злякались, що ви зламали вощанку — вдих-видих, все чудово ☺️

Плямки з'являються на всіх природних матеріалах — бавовні, дереві, глині тощо.
На вощанках вони особливо помітні, бо ми спеціально використовуємо невідбілену бавовну для вощанок, відтак вони впадають в око.

Чи впливають ці плями на функціонал вощанок? Аж ніяк! Вважайте це новим дизайном — вашим і тільки вашим особистим, створеним найнатуральнішими з можливих барвників.

Що робити не можна з вощанкою, на якій з'явились плямки? Точно не варто терти і намагатись вимити-таки ту плямку. Просто лишіть її, бо ви скоріше вимиєте воскове покриття, ніж саму плямку.

Спочатку нас аж засмучувало те, що на вощанці з'явились плямки, а потім прийшло усвідомлення — можна покласти їх у шухляду, дивиться на них і вони будуть красиві інстаграмні, а можна щодня використовувати, помічати плямки, стоншення, поторочення і знати, що це тому, що наш намір берегти їжу не тільки інстаграмний 💪

Тег: Вощанка