preloader

Про нас

Uf.Bee — це українська компанія-виробник багаторазової вощеної обгортки, що була заснована у листопаді 2018 року. Наша місія зробити так, щоб доба колонізації Марсу була без пластику тут, на Землі... і без русаків, тому для цього ми донатим на ЗСУ з того, що заробляємо з вощанок.

Про нас
Контактна інформація
+38 (098) 076 86 71
info@uf.in.ua
🐝Чи пропускає бджолиний віск повітря ? Хай це звучить як питання для гри у “Що? Де? Коли?”, але подумайте бджолиний віск не пропускає воду (це факт), а повітря?
Zero Waste 01 17, 2022

🐝Чи пропускає бджолиний віск повітря ? Хай це звучить як питання для гри у “Що? Де? Коли?”, але подумайте: бджолиний віск не пропускає воду (це факт), а повітря?

— Пропускає! Віск — це будівельний матеріал, який використовується бджолами для будівництва стільників, в яких зокрема і ростуть наступні бджілко-покоління. Кришка з воску, якою запломбовується комірка, має захищати, але і дозволяти повітрю циркулювати.

Точно так і вощанка: захищає і дозволяє повітрю циркулювати. Це дещо проігнорований факт, але все ж: їжа дихає і зберігати її у пластику все одно, що уявити собі целофанові соти — може, і красиво, але явно не працює 🤷🏻‍♀️

Ваші думки?

Тег: Вощанка