preloader

Про нас

Uf.Bee — це українська компанія-виробник багаторазової вощеної обгортки, що була заснована у листопаді 2018 року. Наша місія зробити так, щоб доба колонізації Марсу була без пластику тут, на Землі... і без русаків, тому для цього ми донатим на ЗСУ з того, що заробляємо з вощанок.

Про нас
Контактна інформація
+38 (098) 076 86 71
info@uf.in.ua
Читали The Daily Mail опублікували черговий список продуктів, які не можна зберігать у холодильнику? Не те, щоб вони Америку цим списком відкрили, більшість з цього списку відомо, але було декілька несподіванок. Отож, ❌ не зберігать у холодильнику
Zero Waste 06 21, 2019

Читали The Daily Mail опублікували черговий список продуктів, які не можна зберігать у холодильнику? Не те, щоб вони Америку цим списком відкрили, більшість з цього списку відомо, але було декілька несподіванок. Отож, ❌ не зберігать у холодильнику:
🍅Помідори — холод гальмує дозрівання
🥔Картопля — холод перетворює крохмаль у цукор швидше і вона тоді розварюється і дивно смакує
🍞Хліб стає жорстким у холоді
🍌Банани — холод гальмує дозрівання
🍉Кавуни — більше антиоксидантів при кімнатній температурі, у холоді вони втрачаються (оце несподіванка, бо холодний кавун — це 😍)
🌱Базилік — у холоді швидше в’яне і вбирає сторонні запахи (рекомендують ставити його у баночку з водою, щоб він як букет стояв на столі)
☕Кава в зернах чи мелена у холодильнику вбирає сторонні запахи
🥘 Страви у металевих посудинах — метал окислюється і потрапляє у їжу.
.
А от листові салати дуже навіть рекомендовано зберігать у холодильнику, от так в @uf.bee — найкраще. Замовлення космічних серветок на сайті, ну ви па'ятаєте 🚀🚀🚀

Тег: Вощанка