preloader

Про нас

Uf.Bee — це українська компанія-виробник багаторазової вощеної обгортки, що була заснована у листопаді 2018 року. Наша місія зробити так, щоб доба колонізації Марсу була без пластику тут, на Землі... і без русаків, тому для цього ми донатим на ЗСУ з того, що заробляємо з вощанок.

Про нас
Контактна інформація
+38 (098) 076 86 71
info@uf.in.ua
Чому ми в @uf.bee так тішимось, коли ми можемо поширити ваш досвід використання наших серветок? Бо виявилось, що ми справжнісінькі кліматичні оптимісти😊
Zero Waste 08 08, 2019

Чому ми в @uf.bee так тішимось, коли ми можемо поширити ваш досвід використання наших серветок? Бо виявилось, що ми справжнісінькі кліматичні оптимісти😊

Кліматичний оптимізм — це є цілий рух, співзасновницею якого є Cолітар Таунсенд (Solitaire Townsend, натрапили на її виступи і не змогли відірватись, щиро рекомендуємо: там про сталість, бізнес та глобальні зміни). Так от, про що рух кліматичних оптимістів: про те, що страшні факти, картинки та відео про те, яка жахлива ситуація у нас на планеті спричинились до того, що частина людей переконалось у незворотності цих негативних змін і стали кліматичними песимістами, фаталістами та тими, хто заперечує взагалі існування кліматичних змін. Загроза полягає в тому, що жодна з цих категорій людей ніколи нічого не зробить для покращення ситуації, бо вони наскільки переконані у тому, що все пропало, що для них безсенсовно робить будь-що.

Що їм простиставляють кліматичні оптимісти? Ствердження, що в нашій волі змінити ситуацію, і ми не тільки можемо, а й змінимо її. У цього руху є прекрасний сайт з маніфестом кліматичного оптиміста 😍. Одна з найдієвіших практик кліматичних оптимістів це комунікування способів, продуктів та досягнень людей, що покращують ситуацію. Тобто, акцент на позитивному досвіді і його впливові.

Ми в @uf.bee тому обожнюємо кожного, хто робить вибір на користь нашого продукту: ваш досвід ми можемо поширити і дієвіше будь-яких страхітливих картинок переконати людей у тому, що ми можемо надбагато!

Приєднуйтесь до нас, користуйтесь @uf.bee і будьмо оптимістами разом 🙌 (більше про кліматичних оптимістів у сторіс 😉)

Тег: Вощанка