preloader

Про нас

Uf.Bee — це українська компанія-виробник багаторазової вощеної обгортки, що була заснована у листопаді 2018 року. Наша місія зробити так, щоб доба колонізації Марсу була без пластику тут, на Землі... і без русаків, тому для цього ми донатим на ЗСУ з того, що заробляємо з вощанок.

Про нас
Контактна інформація
+38 (098) 076 86 71
info@uf.in.ua
🍃Давно планували написать про тканину. Те,  що це на 100% бавовна, ви знаєте,  сьогодні трошки більше про те, чому ми замовляли нанесення власного принту.
Zero Waste 05 29, 2019

🍃Давно планували написать про тканину. Те, що це на 100% бавовна, ви знаєте, сьогодні трошки більше про те, чому ми замовляли нанесення власного принту.
.
🍃Крім всяких там переваг брендування, найголовніша причина була в тому, що коли ми почали робить тестові партії на тканині з магазину, то побачили, що фарби таких тканин линяють, оскільки зазвичай не розраховані на високу температуру розчину.
.
🍃Після тривалого квесту пошуку у магазинів-поставників сертифікатів на тканину, який увінчався коронними фразами: "сертифікати в центральному офісі", "спеціаліст, який за сертифікати відповідає, зараз у відпустці" і "ми вам передзвонимо", ми врешті знайшли підрядника з сертифікатами на безпечність текстильних фарб, що зробив принт на нашій тканині.
.
🍃Відтак можемо бути певні, що їжі безпечно в @uf.bee

Тег: Вощанка