preloader

Про нас

Uf.Bee — це українська компанія-виробник багаторазової вощеної обгортки, що була заснована у листопаді 2018 року. Наша місія зробити так, щоб доба колонізації Марсу була без пластику тут, на Землі... і без русаків, тому для цього ми донатим на ЗСУ з того, що заробляємо з вощанок.

Про нас
Контактна інформація
+38 (098) 076 86 71
info@uf.in.ua
Digital Detox — що це?
Zero Waste 09 19, 2020

Digital Detox — що це?

Минулого тижня ми повідомили вам, що йдемо на digital detox, але мало розповіли про те, що ж це таке. Тому сьогодні ми розкажемо вам, у чому суть і чому необхідно хоч іноді собі такий детокс створювати👇🏻

Digital Detox — це усвідомлена та добровільна відмова людини на певний час від використання інтернету, гаджетів і інших цифрових пристроїв з метою відпочити від віртуального світу і інформаційного потоку, зняти стрес і напруження, переключити увагу на інші заняття.

Гаджети повністю заволоділи нашою увагою і не супроводжують нас хіба що тільки уві сні. Щоб «не оглухнути» від інформаційного шуму і завжди бути повним енергії і сил, необхідно регулярно влаштовувати digital detox — на якийсь час відмовлятися від мобільних пристроїв, соціальних мереж і серфінгу в інтернеті. Це допомагає концентруватися на важливому, а не терміновому, дивитися на світ свіжим поглядом і здійснювати відкриття в собі і зовні.

Навіщо це потрібно?
🔻 Відпочинок. Коли ти зовсім нічого не робиш — дійсно справжній відпочинок. Саме з нього приходять ідеї і бажання створювати.
🔻 Усвідомленість. Цифровий світ затягує, прищеплює чужі цінності та змушує бігти, щоб все встигнути.
🔻 Повернення до себе. За величезною масою інформації часом важко розгледіти і почути свої думки, свою думку і свої потреби.

Відповідь в один клік і оперативний зв'язок з усім світом — зручність, до якої ми звикли і від якої вже не можемо відмовитися.

Користуйтеся гаджетами з розумом, живіть в гармонії з цифровими реаліями часу і не забувайте про можливості навколішнього світу.

І пам'ятайте: щоб врятувати світ, потрібно вміти спершу подбати про себе ❤️

Тег: Вощанка