preloader

Про нас

Uf.Bee — це українська компанія-виробник багаторазової вощеної обгортки, що була заснована у листопаді 2018 року. Наша місія зробити так, щоб доба колонізації Марсу була без пластику тут, на Землі... і без русаків, тому для цього ми донатим на ЗСУ з того, що заробляємо з вощанок.

Про нас
Контактна інформація
+38 (098) 076 86 71
info@uf.in.ua
“Дозвольте своєму мозку понудьгувати” — це слова Мануш Зомороді (Manoush Zomorodi)з її TED лекції “Як нудне спричиняється до найгеніальніших ідей”. Суть в тому, що коли мозку нудно, вже рефлекс його розважити відос, інтернет-шопінг, подкаст, сторіз, музика тощо. Якщо ж дозволити собі повтикать без докорів сумління чи миттєвої нової онлайн-заманухи, несподівано креативні речі трапляють
Zero Waste 02 03, 2021

“Дозвольте своєму мозку понудьгувати” — це слова Мануш Зомороді (Manoush Zomorodi)з її TED лекції “Як нудне спричиняється до найгеніальніших ідей”. Суть в тому, що коли мозку нудно, вже рефлекс його розважити: відос, інтернет-шопінг, подкаст, сторіз, музика тощо. Якщо ж дозволити собі повтикать без докорів сумління чи миттєвої нової онлайн-заманухи, несподівано креативні речі трапляють:

1-2 🍋
Більш ніж рік тому ми робили фото капусти для інстаграму. Без музики чи жодного іншого сенсорного шуму і раптом придивились до розрізу — як же ж гарно! Так народилась ідея космічної краси їжі, новий принт вощанок і далі цей фотосет у виконанні @alexandra.cherniak

3-4 🍎
Генрі Гарґрівс та Кейтлін Левін (Henry Hargreaves and Caitlin Levin) побачили, що овочам і фруктам взагалі не треба нічого, щоб бути чистою естетитикою. Вони розклали розрізи овочів та фруктів на сканер і зробили скани. Це проект “Скани їжі”: 12 знімків показують, кожен місяць сезону, крізь скани фруктів та овочів. 

5-7 🍅
Погляд Кеслін Раян (Kathleen Ryan) затримався на зіпсованих фруктах — аж вони не менш гарні! “Це та тонка грань між красою і гротеском, яка має спонукати нас до роздумів про гротескність надспоживання у світі”.

8-10 🍍
Не менш захопливо побачив їжу Клаус Піхлер (Klaus Pichler) в проекті “Одна третя” (саме стільки за даними ООН щороку цілком їстівних продуктів стають відходами). На сайті Клауса кожне фото з коментарем про те, де продукт вирощений/зроблений, скільки кілометрів подолав до споживача і який вуглецевий слід на кілограм продукту.

Чи ж не вауу? 🤩🤩🤩

Питання, яке нас не лишає у спокої: що створите ви, коли дозволите мозку понудьгувати? 🤔🙃

Тег: Вощанка