preloader

Про нас

Uf.Bee — це українська компанія-виробник багаторазової вощеної обгортки, що була заснована у листопаді 2018 року. Наша місія зробити так, щоб доба колонізації Марсу була без пластику тут, на Землі... і без русаків, тому для цього ми донатим на ЗСУ з того, що заробляємо з вощанок.

Про нас
Контактна інформація
+38 (098) 076 86 71
info@uf.in.ua
Екологічне пакування
Zero Waste 01 21, 2024

Екологічні товари не годиться відправляти у стрейч-плівці, з пінопластом чи в обмотці шарів скотчу. Екологічне пакування – це простий спосіб дбати про природу, роблячи дуже прості кроки. Щоб не червоніть перед своїми екологічно свідомими адресатами, ми підготували практичний та легкий до виконання чекліст екопакування. Ми ним, до речі, послуговуємось і самі. Ось дуже прості кроки, які допоможуть вам у вашому починанні:

  • Використовуйте лише картонні коробки для відправлень, а для невеликих предметів – конверти з крафт-паперу. Перевізники вантажів дуже часто пропонують пластикові пакети з їхньою бренд-айдентикою. Їм так простіше, адже там вже є клейка стрічка, щоб заклеїти упакування та приліпити експрес-накладну. Втім, не поспішайте користуватись цією опцією, краще сплануйте свої дії заздалегідь. Роздрукувати вдома накладну та приклеїти її паперовим скотчем – економить вам кошти і береже природу, про це далі 🙂
  • Застосовуйте принцип reuse повною мірою. Якщо є можливість, завжди перевикористовуйте коробки для відправок. З-під взуття, попередніх замовлень чи від подарунків – всі ці коробки ідеально підходять, щоб ще раз помандрувати до вашого адресата.
  • Самостійно друкуйте експрес-накладні для відправок. Більшість перевізників вантажів мають електронні кабінети користувача на сайті. Зайшовши туди, ви суттєво зекономите час, а також отримаєте бонуси за самостійне заповнення накладної. Але найголовніше, що потім можна надрукувать накладну на використаному з одного боку папері, той же reuse знову в дії.
  • Щоб заповнить простір у коробці, у жодному разі не напихайте туди пінопласту. Навіть перевізники вантажів переходять на перероблений папір. Тому користуйтесь останнім або ж повправляйтесь у мистецтві складати все так, щоб і потреби у заповнювачі не було. Це називається гуру пакування.
  • І на останок наша порада: користуйтесь паперовим скотчем. Так, це інвестиція, яка часто розглядається як надлишкова. Втім, якщо ви продавець, з таким скотчем ви неймовірно підвищуєте свій рейтинг в очах екосвідомого споживача.

Це золоті правила,  яких постійно дотримується Uf.Bee. Як практики, запевняємо, що екологічне пакування – це зовсім не складно. Сміливо переходьте на сторону Добра 🙂

Тег: Вощанка