preloader

Про нас

Uf.Bee — це українська компанія-виробник багаторазової вощеної обгортки, що була заснована у листопаді 2018 року. Наша місія зробити так, щоб доба колонізації Марсу була без пластику тут, на Землі... і без русаків, тому для цього ми донатим на ЗСУ з того, що заробляємо з вощанок.

Про нас
Контактна інформація
+38 (098) 076 86 71
info@uf.in.ua
Гортай серію це зворотна 24-годинна історія авокадко. Одна половинка з'їлась зразу,  інша була загорнута в @uf.bee. Як вона виглядає через добу — на другом фото.
Zero Waste 06 06, 2019

Гортай серію: це зворотна 24-годинна історія авокадко. Одна половинка з'їлась зразу, інша була загорнута в @uf.bee. Як вона виглядає через добу — на другом фото.
.
А на другий день з цієї ж збереженої половинки вийшла чудова страва: до зварених спагетті додаємо авокадо, зелень, спеції та сіль за смаком. Виходить прекрасна веганська паста😉
.
До речі, літо — це саме ідеальна пора, що побути, хай навіть тимчасово, веганом. Так і лікарі радять, і довкіллю буде від того краще. А саме зараз — це ідеальна пора, щоб зайти на наш сайт і замовити собі набір @uf.bee. Вперед, ми готові прийняти вас у лави екоджедаїв 🚀🚀🚀

Тег: Вощанка