preloader

Про нас

Uf.Bee — це українська компанія-виробник багаторазової вощеної обгортки, що була заснована у листопаді 2018 року. Наша місія зробити так, щоб доба колонізації Марсу була без пластику тут, на Землі... і без русаків, тому для цього ми донатим на ЗСУ з того, що заробляємо з вощанок.

Про нас
Контактна інформація
+38 (098) 076 86 71
info@uf.in.ua
Історія Uf.bee, частина друга🪐
Zero Waste 09 21, 2020

Історія Uf.bee, частина друга🪐

Ітааак, що ж сталось, що ми реально задумались над тим, щоб імпортувати вощені обгортки з алібаби?

По-перше, ми зробили такі серветки, що зайшовши з ними до маршрутки, усі почали нервово йорзать на своїх місцях і шукать, хто їде з ялинкою: занадто багато соснової смоли, Карл🤦🏻‍♀️ Пропорції для розчину робочої немає.

По-друге, зірчата тканина, на якій ми тестували зразки, почала линять при нанесенні на неї розчину. Зірки розплились 😿 Необхідність робити тканину з власним принтом стала ясною, Карл.

По-третє, нам надіслали такі перші зразки друку на тканині, що Карл від стресу пішов спать😹. Дизайну тканини, а відтак і самої тканини, немає.

По-третє, ідея Карла обійтись малою кров’ю по інвестиціям в обладнання і переобладнать клеємазальну машину у машину для вощення тканини також провалилась. Обладнання немає. Карл геть сумний 😭

Усе це результувало у “Та ну його!..” і рішення написати китайським виробникам. Переписка припала саме на період китайського Нового року і ой як пишуть китайці: нам бажали, розказували традиції святкування провінції, розказали за св’яткування у власній сім’ї, запитали за наші традиції, дякували і просили замовить таки в них. Але поки ми це читали і намагались вловить суть, на бекграунді грало:

❌ неетично: ми всі чули про умови праці на виробництвах в Азії, підстав думати, що наші beeswax wraps виготовлялись би інакше не було.
❌ неекономічно: хоч здавалось би ми могли б купити дешевше, але гуртові продажі працюють таким чином, що для реальної економії купувати треба зразу величезними партіями. Додайте сюди вартість доставки і усі ввізні мита, і це кругленька сума.
❌ неекологічно: вуглецевий слід безжальна інформація. Навіть якщо продукт еко, але везуть його з тридесятого царства — це вже не те.
І врешті:
❌ це нецікаво! Виклики, як би вони не ускладнювали наше життя, завжди результують у кращих нас.

Обміркувавши усе, ми вирішили йти тернистим шляхом українського виробника. І через тиждень наш Карл повернеться з вирішенням усіх, або майже усіх, проблем 💪😁

Тег: Вощанка