preloader

Про нас

Uf.Bee — це українська компанія-виробник багаторазової вощеної обгортки, що була заснована у листопаді 2018 року. Наша місія зробити так, щоб доба колонізації Марсу була без пластику тут, на Землі... і без русаків, тому для цього ми донатим на ЗСУ з того, що заробляємо з вощанок.

Про нас
Контактна інформація
+38 (098) 076 86 71
info@uf.in.ua
🍀Є дуже цікавий зворот у англійській мові щодо продуктів,  які кладуть у холодильник ненакритими чи без обгортки про них кажуть, що вони naked, тобто "голі" 😄.Петрушка гола,  редиска гола і т. д.
Zero Waste 05 16, 2019

🍀Є дуже цікавий зворот у англійській мові щодо продуктів, які кладуть у холодильник ненакритими чи без обгортки: про них кажуть, що вони naked, тобто "голі" 😄.Петрушка гола, редиска гола і т. д.
.
🍀І головний мінус того, що вони в холодильнику голі, це те, що процес дегідратації проходить дуже швидко. Вода з них випаровується, і через день-два з місця збереження хрусткої зелені холодильник перетворюється у сумний натюрморт зів'ялої городньої флори.
.
🍀Що робить, щоб такого не було? Одягать петрушку, редис і решту ваших вітамінних пучків! Зокрема у воскові серветки @uf.bee. Алгоритм дії такий: згортаєте собі з серветки конверт, одягаєте в нього вашу зелень і в холодильник. І буде щастя вам (бо дістанете більше смаку і вітамінів), вашій петрушці (вона ж бо ще й модна у такому вбранні буде) і планеті (бо ви ж зменшите food waste).
.
🍀 Що робить для замовлення? Йти на наш сайт (у шапці), він ще неідеальний, але ми його тестуєм, і ваше замовлення в тім числі допоможе нам виправить наявні баги.
.
🍀Заздалегідь дякуємо і любимо вас 💚

Тег: Вощанка