preloader

Про нас

Uf.Bee — це українська компанія-виробник багаторазової вощеної обгортки, що була заснована у листопаді 2018 року. Наша місія зробити так, щоб доба колонізації Марсу була без пластику тут, на Землі... і без русаків, тому для цього ми донатим на ЗСУ з того, що заробляємо з вощанок.

Про нас
Контактна інформація
+38 (098) 076 86 71
info@uf.in.ua
Капсульним гардеробом ми вас не здивуємо, а капсульною кухнею? 😏 А концепт буде таким же популярним і дуже скоро. 
Zero Waste 02 10, 2021

Капсульним гардеробом ми вас не здивуємо, а капсульною кухнею? 😏 А концепт буде таким же популярним і дуже скоро. 

Чому це взагалі варто уваги? Бо якщо кухня вимагає надто багато уваги, то окрім поділу обов'язків є цьому ще й системне рішення і це реорганізація простору.

✨Глобальна мета — повернути радість на кухню, бо це має бути місце творчості і часу з найближчими, а не постійного миття і прибирання.

Три принципи, які в цьому допоможуть:

1️⃣80/20. Виявилось, що в середньому ми використовуємо лише 20% того кухонного начиння, яке маємо. Що робить решта 80%? Чекає моменту “а раптом пригодиться”, займає місце і припадає пилом. Тут треба віддати, не треба шкодувати.

2️⃣Принцип: "у магазин до себе ж". Це зміна підходу до запасів їжі на нашій кухні: замість походу у супермаркет спочатку можна зробить похід до свого холодильника та всіх шафок, щоб побачити, що можна приготувати з тим, що вже є.

3️⃣Інвестувати у якість. Тут принцип дуже простий — купувати менше, але краще у якості. Капсульна кухня – це про мінімум якісних речей, які використовуються на максимум.

І якщо ви вирішите, що у вашій капсулі місце найкращим вощанкам, знайти їх можна в Uf.Bee 🧡

Тег: Вощанка