preloader

Про нас

Uf.Bee — це українська компанія-виробник багаторазової вощеної обгортки, що була заснована у листопаді 2018 року. Наша місія зробити так, щоб доба колонізації Марсу була без пластику тут, на Землі... і без русаків, тому для цього ми донатим на ЗСУ з того, що заробляємо з вощанок.

Про нас
Контактна інформація
+38 (098) 076 86 71
info@uf.in.ua
Коли настане час  підбивати підсумки карантину (а найрішучіші вже почали😁), у списку точно очікуємо побачить скільки людей відкрило у собі талант кухаря чи пекаря 🙌А воно й добре навик готувати і вміти подбати про себе ніколи не завадить.
Zero Waste 05 05, 2020

Коли настане час підбивати підсумки карантину (а найрішучіші вже почали😁), у списку точно очікуємо побачить скільки людей відкрило у собі талант кухаря чи пекаря 🙌А воно й добре: навик готувати і вміти подбати про себе ніколи не завадить.

Щоправда інша половина точно зненавиділа люто кухню. Тут тішимось, бо скоро вже відкриють заклади (хоча б частину) 🤗

Але для пекарів/кулінарів нагадаємо, що у вощених обгортках чудово заморожувати продукти. Скажімо, якщо у вас залишилось пісочного тіста, загорніть його в @uf.bee підходящого розміру (зараз якраз знижка на наші найбільші обгортки). Наступного разу використаєте для нового шедевру 😘

Тег: Вощанка