preloader

Про нас

Uf.Bee — це українська компанія-виробник багаторазової вощеної обгортки, що була заснована у листопаді 2018 року. Наша місія зробити так, щоб доба колонізації Марсу була без пластику тут, на Землі... і без русаків, тому для цього ми донатим на ЗСУ з того, що заробляємо з вощанок.

Про нас
Контактна інформація
+38 (098) 076 86 71
info@uf.in.ua
🤔Колись на одній з лекцій нам сказали, що телеканали з лише позитивними новинами не приживаються. Людям подобається інтенсивність негативу з телеекрану.
Zero Waste 08 09, 2019

🤔Колись на одній з лекцій нам сказали, що телеканали з лише позитивними новинами не приживаються. Людям подобається інтенсивність негативу з телеекрану.

Перевіримо, чи це актуально з Фейсбуком? Після вчорашнього посту у нас виникла командна дискусія і ми зрозуміли однотонність екологічного дискурсу, коли як батогом та пряником, то лякають, то підбадьорюють, що не все так страшно.

Тому ми відсьогодні свою сторінку у ФБ вестимемо з позиції екологічного оптимізму. Чому?

Бо нам вдається створювати неймовірні речі в Україні: нам щастить на партнерів та клієнтів, що демонструють неймовірні рівні підтримки, готовності виконать найнестандартніше ТЗ та змінити свої звички на кращі.

І ми тільки особисто знаємо десятки людей з ГО та екостартапів, які роблять те саме і досягають неймовірних результатів. Але про них не пишуть, бо гучнішими і рейтинговішими є апокаліптичні заголовки 🤷

Відтепер у нас у ФБ будуть досягнення, практики, прогрес та рух вперед неймовірних людей України та світу 🙂 Там також будуть добірки можливостей та все зі знаком плюс.

Приєднуйся до нас у Facebook і створимо перший український паблік екопозитиву 💪🚀

Тег: Вощанка