preloader

Про нас

Uf.Bee — це українська компанія-виробник багаторазової вощеної обгортки, що була заснована у листопаді 2018 року. Наша місія зробити так, щоб доба колонізації Марсу була без пластику тут, на Землі... і без русаків, тому для цього ми донатим на ЗСУ з того, що заробляємо з вощанок.

Про нас
Контактна інформація
+38 (098) 076 86 71
info@uf.in.ua
Команда "Шикуйсь,  струнко!" для сирників в @uf.bee їх класно брать з собою в дорогу (тільки уважно вони мають охолонуть спершу!)
Zero Waste 05 31, 2019

Команда "Шикуйсь, струнко!" для сирників: в @uf.bee їх класно брать з собою в дорогу (тільки уважно: вони мають охолонуть спершу!)
.
А інформативна частина посту буде про строк вжитку серветок. Всі практично пишуть, що вони служитимуть вам рік, і так воно є, втім є декілька аспектів:
.
Найголовніше це те, що все залежить від частоти використання і правильного догляду.
.
Рік серветки можуть бути у вжитку, якщо ви використовуєте їх максимум 3-4 рази на тиждень. Це розрахунок компаній, які вже понад десятиліття на ринку.
Якщо користування частіше, відповідно миються серветки частіше, а відтак і зношуються швидше.
.
Далі догляд: серветки не мають контактувати з будь-якими джерелами тепла, окрім ваших рук. Тепла вода, батареї, духовки негативно впливають на якості серветок, їхня структура деформується, відтак і строки вжитку змінюються.
.
Якщо від неправильного догляду ми постійно застерігаємо, то часте використання ми тільки заохочуєм. І ні, справа не в тому, що вам швидше другу упаковку захочеться купувать, як в тому, що це ж означатиме, що ви максимум кульків і плівок замінили і суттєво скоротили попит на ці горе-продукти. А це ж ціле плюсище в карму і вам, і нам 🤗
.
Здається все, а і замовлення на сайті, посилання в шапці 🚀🚀🚀

Тег: Вощанка