preloader

Про нас

Uf.Bee — це українська компанія-виробник багаторазової вощеної обгортки, що була заснована у листопаді 2018 року. Наша місія зробити так, щоб доба колонізації Марсу була без пластику тут, на Землі... і без русаків, тому для цього ми донатим на ЗСУ з того, що заробляємо з вощанок.

Про нас
Контактна інформація
+38 (098) 076 86 71
info@uf.in.ua
“Купуй в наборі і плати менше”
Zero Waste 07 17, 2020

“Купуй в наборі і плати менше”

Помічали таке, коли ціна на набір менша, ніж коли купувати ту ж комплектацію, але поштучно? Ми постійно натпрапляємо на такі пропозиції, і нічого проти не маємо, тим паче часом ці акції таки мають сенс, але як вирішили ми для @uf.bee:

Набір — 250 грн.

А вміст того ж набору, але поштучно:

Велика обгортка: 144 грн
+
Середня огортка: 70 грн
+
Маленька обгортка: 36 грн

= також 250 грн.

Чому ми так зробили? Все для того, щоб при покупці ви керувались своєю реальною потребою, а не тим що дешевше. Це основа свідомого споживання: зважайте насамперед на те, що реально потрібно, а не не промо / знижки /акції і т. Д.

Ви знаєте, що вам потрібна тільки велика і середня обгортки, бо маленька не так часто використовується, або навпаки треба принаймні 3 маленькі, бо часто пакуєте невеличкі перекуси собі й близьким — тоді обирайте відповідно до своєї потреби. У будь-якому випадку ви не переплачуєте, бо треба було замовити те, що подорожче.

Тег: Вощанка