preloader

Про нас

Uf.Bee — це українська компанія-виробник багаторазової вощеної обгортки, що була заснована у листопаді 2018 року. Наша місія зробити так, щоб доба колонізації Марсу була без пластику тут, на Землі... і без русаків, тому для цього ми донатим на ЗСУ з того, що заробляємо з вощанок.

Про нас
Контактна інформація
+38 (098) 076 86 71
info@uf.in.ua
#липеньбезпластику або #plasticfreejuly .
Zero Waste 07 02, 2019

#липеньбезпластику або #plasticfreejuly .
Впевнені, що багато з вас вже чули, а можливо й долучились до акції. Цей текст більше для тих, хто вагається, бо для вас якраз гарна новина🎊🎉: ні, #plasticfreejuly не означає, що вам доведеться ставати мучеником-відшельником і переходити на місячну антипластикову аскезу, тому сміливо приєднуйтесь, і ось чому:
.
Австралійська організація Plastic Free Foundation, що проводить @plasticfreejuly ще з 2011 року, започаткувала акцію, щоб кожен в міру своїх сил і можливостей став "part of the solution" (частинкою рішення проблеми). Згідно з офіційними даними на сайті ініціативи, таких частинок, що долучились вже 120 мільйонів (!!!) осіб по світу. Як так багато? Бо 1) долучитись можна на період часу, який ви обираєте (клацніть Take the Challenge і у вас буде опція долучитись на 1 день чи від нині і назавжди — вибір ваш). 2) Навіть якщо це один день без пластику, це не означає, що цей день без усього іншого: сайт Фундації перераховує десятки способів замінить пластик як у повсякденні, так і у функціонуванні бізнесу. Чули? Замінить! Бо класні альтернативи є всюди і вони стають щораз доступніші.
.
Одна з таких альтернатив воскові серветки на зміну харчовій плівці. Це просто, це зручно і це ваш неймовірний внесок у порятунок звірят, що ведуться на запах залишків їжі на харчовій плівці і з'їдають її саму. Давайте змінимо це 💪🚀🚀

Тег: Вощанка