preloader

Про нас

Uf.Bee — це українська компанія-виробник багаторазової вощеної обгортки, що була заснована у листопаді 2018 року. Наша місія зробити так, щоб доба колонізації Марсу була без пластику тут, на Землі... і без русаків, тому для цього ми донатим на ЗСУ з того, що заробляємо з вощанок.

Про нас
Контактна інформація
+38 (098) 076 86 71
info@uf.in.ua
#maskchallenge
Zero Waste 06 05, 2019

#maskchallenge
.
Сьогодні у світі відзначається Всесвітній день охорони довкілля. Запровадили його ще у 1972 році і з тих пір щороку обирають тему цьому дню і країну-господаря заходів, приурочених до нього.
.
Цьогоріч темою є боротьба з забрудненням повітря #BeatAirPollution. Господарем Дня є Китай і місто Ханчжоу. Пояснюючи, чому Китай, в ООН розповіли, що щорічно від забруднення повітря передчасно помирає 7 мільйонів людей, з них 4 мільйони — мешканці азійсько-тихоокеанського регіону. Близько 600 тис. з цієї кількості — діти.
.
Щоб привернути увагу до проблеми, запустили #MaskChallenge: треба викласти фото з дихальною маскою (або будь-якою креативною інтерпретацією останньої), і розповісти, який крок ви зробили, щоб зменшити свій негативний внесок у світову проблему забруднення повітря.
.
Наш приклад з @uf.bee: вибір на користь локальних виробників. Коли до вас через півсвіту везуть замовлене, це зазвичай необгрунтоване збільшення вуглецевого сліду. Тому локальні альтернативи - набагато краще.
.
Будьмо свідомими і let's #BeatAirPollution
#БійЗабрудненнюПовітря
#БойЗагрязнениюВоздуха

Тег: Вощанка