preloader

Про нас

Uf.Bee — це українська компанія-виробник багаторазової вощеної обгортки, що була заснована у листопаді 2018 року. Наша місія зробити так, щоб доба колонізації Марсу була без пластику тут, на Землі... і без русаків, тому для цього ми донатим на ЗСУ з того, що заробляємо з вощанок.

Про нас
Контактна інформація
+38 (098) 076 86 71
info@uf.in.ua
🎓Мінімалістичне фото для цікавенного відкриття знайшли на Google Scholar наукову статтю про антибактеріальну дію вощених серветок!
Zero Waste 07 10, 2019

🎓Мінімалістичне фото для цікавенного відкриття: знайшли на Google Scholar наукову статтю про антибактеріальну дію вощених серветок!
🎓Вчені з Університету Вікторії та Університету Небраски-Лінкольна опублікували у науковому журналі з мікробіології, біотехнологій та харчових наук результати свого дослідження. І таки довели, що завдяки воску у серветок є здатність пригнічувати ріст бактеріальної мікрофлори навколо продукту. Наукове пояснення феномену — дія прополісу: прополіс — це смолиста субстанція, яку зібрали бджоли з квіточок, саме завдяки цій смолі отримуємо антибактеріальний ефект.
🎓Круто, що науковці дослідили вощені серветки, а ще крутіше, що ви можете користуватись @uf.bee тепер з дослідницьким обгрунтуванням їхньої дії😉
Замовлення в дірект чи на сайті 🚀🚀🚀

Тег: Вощанка