preloader

Про нас

Uf.Bee — це українська компанія-виробник багаторазової вощеної обгортки, що була заснована у листопаді 2018 року. Наша місія зробити так, щоб доба колонізації Марсу була без пластику тут, на Землі... і без русаків, тому для цього ми донатим на ЗСУ з того, що заробляємо з вощанок.

Про нас
Контактна інформація
+38 (098) 076 86 71
info@uf.in.ua
Нам дуже важлива тема харчових відходів. Логічно, що ми запитали себе і Гугл “Яка під час карантину ситуація у світі з харчовими відходами?” Виявилось двояко
Zero Waste 04 22, 2020

Нам дуже важлива тема харчових відходів. Логічно, що ми запитали себе і Гугл: “Яка під час карантину ситуація у світі з харчовими відходами?” Виявилось двояко:

1.🔴У масштабі фермерів та великих виробників продовольства все дуже сумно: через закриття ринків, кав’ярень, ресторанів та всіх інших закладів гром. харчування виробникам нема куди подіть продукцію. Доводиться позбуваться свіжих овочів та фруктів, деталі в серії фото з матеріалів ЗМІ.

2.✅Водночас на рівні індивідуального споживача ситуація покращилась: The Guardian доповідає, що британці стали менше викидать їжі, 90% опитаних змінили свої купівельні звички, а 47% стали більше стали цінувать їжу. З необхідністю готувать самостійно зменшилась кількість продуктів, що викидаються.

А як ваше відчуття ситуації? Стали менше викидать продуктів? Чи знаєте про фермерів, чиї ринки збуту зазнали впливу пандемії? Діліться, нам цікаво.

Тег: Вощанка