preloader

Про нас

Uf.Bee — це українська компанія-виробник багаторазової вощеної обгортки, що була заснована у листопаді 2018 року. Наша місія зробити так, щоб доба колонізації Марсу була без пластику тут, на Землі... і без русаків, тому для цього ми донатим на ЗСУ з того, що заробляємо з вощанок.

Про нас
Контактна інформація
+38 (098) 076 86 71
info@uf.in.ua
Нарешті "їсти сезонне" це не тільки про корнеплоди 😍 Переваги їсти сезонно
Zero Waste 05 11, 2020

Нарешті "їсти сезонне" це не тільки про корнеплоди 😍 Переваги їсти сезонно:

1. Корисніше: у дослідженні вмісту вітаміну С у броколі було виявлено, що у максимум вітаміну там у пік природного сезону дозрівання цього овоча, а це восени.

2. Смачніше: великі господарства, що постачають овочі у супермаркети поза сезоном, мусять віддавати пріоритет сортам, які довше лежатимуть на полиці, а не тим, які потенційно смачніші. Відтак, на солодкі помідори вкрай рідше натрапиш взимку.

3. Дешевше: коли городини вдосталь, не дивно, що вона падає в ціні. Зараз, до прикладу, в сезоні редиска, молода капуста і ціна на них динамічно змінюється в меншу сторону.

4. Екологічніше: споживання сезонного суттєво зменшує вуглецевий слід спожитого. Тут все просто: якщо помідор не везуть через півсвіту, то й пального на перевезення не використали і планету менше забруднили. А щоб взагалі супер було, зберігайте сезонні овочі та фрукти у вощеній обгортці @uf.bee: красива їжа заслуговує найкращої обгортки ♥️

Тег: Вощанка