preloader

Про нас

Uf.Bee — це українська компанія-виробник багаторазової вощеної обгортки, що була заснована у листопаді 2018 року. Наша місія зробити так, щоб доба колонізації Марсу була без пластику тут, на Землі... і без русаків, тому для цього ми донатим на ЗСУ з того, що заробляємо з вощанок.

Про нас
Контактна інформація
+38 (098) 076 86 71
info@uf.in.ua
Наш головний інгредієнт — віск 💛 Купа цікавенних фактів про нього щораз знаходиться. Наприклад, ви знали, що з воску робили пломби? От, а австралійські археологи знайшли підтвердження тому,  що саме такою була стоматологія епохи неоліту.
Zero Waste 07 16, 2019

Наш головний інгредієнт — віск 💛 Купа цікавенних фактів про нього щораз знаходиться. Наприклад, ви знали, що з воску робили пломби? От, а австралійські археологи знайшли підтвердження тому, що саме такою була стоматологія епохи неоліту.

Решта фактів буде у сторіс, а зараз про здоров'я наших сучасників:(❗) віск та алергічні реакції.

Історія така, що сам по собі віск не є алергеном, але алергія на мед — це алергія на прополіс. А частинка прополісу потрапляє у віск, відповідно можлива чутливість саме до цього компоненту. Тому, якщо у вас є підтверджена чи підозрювана алергія на продукти бджолярства, перед використанням воскових серветок обов'язково зверніться за консультацією спеціаліста. Хоч з усіх наших розвідок і вивченнь питання, жодного випадку алергічної реакції на серветки у світі ще не було зафіксовано, та це одна з тих ситуацій, коли префікс "пере-" точно краще, ніж "недо-". Бережімо себе 💛

Тег: Вощанка