preloader

Про нас

Uf.Bee — це українська компанія-виробник багаторазової вощеної обгортки, що була заснована у листопаді 2018 року. Наша місія зробити так, щоб доба колонізації Марсу була без пластику тут, на Землі... і без русаків, тому для цього ми донатим на ЗСУ з того, що заробляємо з вощанок.

Про нас
Контактна інформація
+38 (098) 076 86 71
info@uf.in.ua
Навіщо олія жожоба у складі вощанки? 🤔
Zero Waste 09 30, 2020

Навіщо олія жожоба у складі вощанки? 🤔

Жожоба — це вічнозелений гіллястий чагарник, який найчастіше трапляється в пустелях і преріях. З його плодів, більше схожих на горіхи, методом холодного віджиму отримують цінну олію жожоба. За хімічним складом ця олія — зовсім не олія, а розплавлений віск, досить густий, але з хорошою проникною здатністю.

❤️ Ми довго шукали гарного поставника, ретельно підбирали олію на етапі тестування і нині використовуємо сировину найвищої якості.

Саме олія жожоба робить наші обгортки еластичними, так що вони можуть повторювати форму будь-якого харчового продукта або миски і не вкриватись тріщинами / зломами. Окрім того, тільки обгортки з олією жожоба у складі не лишають на руках жирного сліду по використанню, бо ж вона ідеально проникає у тканину і робить обгортку ідеальною 🍵

Олія жожоба також має антисептичні властивості та ефективно протидіє грибку. Окрім цього, це чудовий антиоксидант і натуральний консервант. Саме тому вона так гармонійно поєднується з бджолиним воском і сосновою смолою в складі серветки Uf.bee 👐🏻🐝

Тег: Вощанка