preloader

Про нас

Uf.Bee — це українська компанія-виробник багаторазової вощеної обгортки, що була заснована у листопаді 2018 року. Наша місія зробити так, щоб доба колонізації Марсу була без пластику тут, на Землі... і без русаків, тому для цього ми донатим на ЗСУ з того, що заробляємо з вощанок.

Про нас
Контактна інформація
+38 (098) 076 86 71
info@uf.in.ua
Наш досвід замовлення крафтового сиру: спойлер — слава Богу, у нас були вощанки!
Zero Waste 01 04, 2024

Ми вирішили спростити собі завдання новорічного столу і замовили сирну тарілку;  перше – обрали локального і маленького виробника, сімейну ферму —  важливо підтримувати таких саме  зараз! Друге, що ми зробили — перепакували усе і одразу у вощанки.

</br>


Якби ви могли відчути інтенсивність запаху, коли ми відкривали кожну вакуумну упаковку — вам не треба було б появнювати чому; цей запах — це аміак, який виділяється при дозріванні сиру, а продовжує він дозрівати весь час. Якщо цей газ не виходитиме, він змінюватиме смак сиру, що не хотілось би. А у вощанках, в яких основа з бавовни, що крізь пори пропускає ці гази, сир чудово дожеве до новорічного столу! 


</br> Наш висновок — навіть не думайте замовляти крафтовий сир, не маючи вощанок: інтенсивність його запаху, коли ви відкриєте вакуум, вас у цьому переконає, але ж буде пізно.

Справжній сир продовжує дозрівати навіть в дорозі поштою, виділяючи вуглекислий газ, метан й навіть сірководень.

Надлишок цих газів змінить смак сиру, тому інструкція до дії проста: отримали сир, перевдягнули у вощанку, дали подихати хоча б кілька годинок і можна насолоджуватися :)

Тег: Вощанка