preloader

Про нас

Uf.Bee — це українська компанія-виробник багаторазової вощеної обгортки, що була заснована у листопаді 2018 року. Наша місія зробити так, щоб доба колонізації Марсу була без пластику тут, на Землі... і без русаків, тому для цього ми донатим на ЗСУ з того, що заробляємо з вощанок.

Про нас
Контактна інформація
+38 (098) 076 86 71
info@uf.in.ua
#некороновірусне Ми так багато пишемо про все на світі і ще жодного разу не написали про тих, завдяки кому вощені обгортки можливі як продукт.
Zero Waste 03 30, 2020

#некороновірусне Ми так багато пишемо про все на світі і ще жодного разу не написали про тих, завдяки кому вощені обгортки можливі як продукт.

Пані та панове: бджоооли (тут треба уявити бджолиний гул для ефекту)😅. Ще у докоронавірусні часи (десь з півроку тому) ви можете згадать, що вам траплялись статті, де експерти в набат били, що бджоли у загрозі і що вони зникають. Чого ж такий переполох?

1.🌺Бджоли наші головні запилювачі: вони запилюють аж 80% усіх рослин, що квітнуть. Без бджіл по-суті настане всесвітній голод, бо просто не буде нічого з того, що є основою нашого харчування: фруктів, ягід, овочів, зернових, круп.
Нічогісінько з цього не існуватиме без бджіл, а якщо існуватиме, стане страх дорогим (у 2018 році британці порахували, що їм запилення без бджіл коштуватиме 1.8 млрд фунтів в рік, а бджоли то зараз це роблять фактично задарма). 2.🐄Тваринництво без бджіл також не можливе: наявність кормів для тварин це робота бджіл, що запилюють трави.

3.👕Наш одяг, який ми любимо з натуральних тканин також завдячує бджолам: вони головні по запиленню бавовни та льону.

4.💊Косметика та медицина: багато з того, що є в наявності в наших аптеках і косметичних магазинах містить віск чи прополіс, що незамінні по своїх лікувальних властивостях.

5.🦉Дика природа також залежить від бджіл: запилюючи рослини, бджоли сприяють щорічному оновленню та буянню флори, що є домівкою для птахів, ссавців, комах і решти істот нашого дикої природи.

6.🍯І, звісно, мед. Хай це буде з розряду “Капітан Очевидність”, але меду без бджіл також не буде🙈. Словом, схоже, що бджоли всьому голова 🐝 🐝🐝 До речі, напишіть, чи вам цікаво було, бо в нас на черзі сіквели "Що загрожує бджолам?" і "Роботобджоли: як стартапи допомагають бджілкам"😅

Тег: Вощанка