preloader

Про нас

Uf.Bee — це українська компанія-виробник багаторазової вощеної обгортки, що була заснована у листопаді 2018 року. Наша місія зробити так, щоб доба колонізації Марсу була без пластику тут, на Землі... і без русаків, тому для цього ми донатим на ЗСУ з того, що заробляємо з вощанок.

Про нас
Контактна інформація
+38 (098) 076 86 71
info@uf.in.ua
Неважливо, як давно ви закінчили школу, ви маєте пам’ятать, що 1 вересня відбувається рівно дві штуки для школярів лінійка і перший урок. З нашої не надто свіжої пам’яті друге завжди проводиться на дуже абстрактну тему і до кінця першого ж тижня вже не згадаєш про що той урок був.
Zero Waste 08 19, 2019

Неважливо, як давно ви закінчили школу, ви маєте пам’ятать, що 1 вересня відбувається рівно дві штуки для школярів: лінійка і перший урок. З нашої не надто свіжої пам’яті друге завжди проводиться на дуже абстрактну тему і до кінця першого ж тижня вже не згадаєш про що той урок був.

Але на що ми надибали в мережі! Методична розробка для проведення першого уроку 1 вересня 2019 від Кіровоградського інституту післядипломної освіти: “Життя у стилі Zero Waste”. Розробку зробив(ла) Коса А.С., учитель англійської мови Наукового ліцею Міської ради м. Кропивницького. Ця розробка — це знахідка: зроблена двома мовами (українською та англійською) з прикладами відео з Ютюба найкращих практик zero waste в Україні та світі і так далі. Лінк ми залишимо в коментарі на повний конспект урока, а зараз для чого ми пишемо:

Як з’ясувалось МОН не визначає теми для перших уроків, це роблять самостійно школи. Тому давайте тегнемо вчителів, директорів чи будь-кого зі шкільної адміністрації, щоб вони побачили цей конспект і провели для своїх школяриків практичний, цікавий та життєзмінний урок. Ми точно знаємо, що якби ми у свій час мали такий перший урок, нам це точно заощадило 5-6 років пошуку правильного шляху.

Давайте зробимо це: тегніть своїх освітян чи відправте їм цей пост з лінком знизу, і хай 1 вересня мільйони школярів дізнаються, що таке Zero Waste 🙌

Тег: Вощанка