preloader

Про нас

Uf.Bee — це українська компанія-виробник багаторазової вощеної обгортки, що була заснована у листопаді 2018 року. Наша місія зробити так, щоб доба колонізації Марсу була без пластику тут, на Землі... і без русаків, тому для цього ми донатим на ЗСУ з того, що заробляємо з вощанок.

Про нас
Контактна інформація
+38 (098) 076 86 71
info@uf.in.ua
🎬Ну що, передивились вже всі рекомендовані фільми?)) Ще ніколи стрічка не рясніла стількома рекомендаціями, що дивитись, як з початком карантинy😃
Zero Waste 04 05, 2020

🎬Ну що, передивились вже всі рекомендовані фільми?)) Ще ніколи стрічка не рясніла стількома рекомендаціями, що дивитись, як з початком карантинy😃
Якщо ви відчуваєте, що ще добре було б покращити свої навички за цей карантин, то онлайн-курси — це як фільм, тільки коротші ролики і ви ще й досягаєте своїх освітніх цілей.

Ділимось тим, що крутого ми знайшли українською мовою, безкоштовно та ще й чимало про еко:

1.☘️На Wisecow (wisecow.com.ua) є суперкурс “Трансформація міста”: тут про велосипедну культуру, озелення і перетворення індустріальних приміщень в арт-кластери, а ще є курси про Голівуд, журналістику в кіно — це вау!
2.🍀На @eduhubinua є курс “Екологія”, а ще добірка курсів, щоб покращити свої здібності, наприклад: “Комунікація і продажі”, “Персональна ефективність” “Діти покоління Z”.
3.☘️ВУМ-онлайн має курси “Як правильно поводитись з побутовими відходами. Практикум свідомого громадянина” і “Сталий розвиток: нова філософія мислення”, а ще тут же є курс про управління багатоквартирними будинками — звучить, корисно!
4.🍀На @prometheus_ua зверніть увагу на дуже практичний курс: “Побутові відходи – дій зараз!”. 5. А на сайті ecoacademy.org.ua можна пройти курси “Сталий розвиток громад”, “Основи сталого розвитку”, “Гендер та довкілля”, і більш технічний курс “Стійкі органічні забруднювачі” (підготовані ГЕФ, Міжнародною мережею по ліквідації СОЗ (IPEN) та UNIDO).
А ми освічуємось також, і надсилаємо вам наші вощені обгортки без перерв — перед карантином зробили запасів вдосталь: як відчували, що це затягнеться :)

Тег: Вощанка