preloader

Про нас

Uf.Bee — це українська компанія-виробник багаторазової вощеної обгортки, що була заснована у листопаді 2018 року. Наша місія зробити так, щоб доба колонізації Марсу була без пластику тут, на Землі... і без русаків, тому для цього ми донатим на ЗСУ з того, що заробляємо з вощанок.

Про нас
Контактна інформація
+38 (098) 076 86 71
info@uf.in.ua
Ну що, поговоримо з вами про фольгу? Про шкоду поліетиленової плівки для довкілля нагадувати зайве, а от про позірну екологічність фольги пишуть мало.
Zero Waste 12 16, 2019

Ну що, поговоримо з вами про фольгу? Про шкоду поліетиленової плівки для довкілля нагадувати зайве, а от про позірну екологічність фольги пишуть мало.

Отож, проблеми з фольгою:

1. Підвищення алюмінію у їжі: лікарі та експерти вже не заперечують однозначності факту, що алюміній з фольги мігрує в їжу. Так, категорично заборонено зберігати кислі овочі, фрукти, зелень у фользі, бо кислота вступає миттєво у реакцію з металом.

2. Виробництво фольги дуже мартотратне у використанні ресурсів: при виготовленні 1 тонни фольги виробництво спалює близько 170 мільйонів джоулів енергії і здійснює викид 12 тонн парникових газів! Це страшенно багато, навіть, виробництво тієї ж харчової плівки використовує тільки 17% від цієї енергії на 1 тонну продукту і створює лише 12% від тієї кількості парникових газів. Загалом це ніколи не свідчить про щось хороше, коли плівка видається суперопцією.

3. Тепер про розкладання: коли фольга потрапляє на полігон, розкладеться вона тільки через 400 років. Але найголовніше не це, а те, що згідно з даними Коаліції сталого пакування (Sustainable Packaging Coalition), якщо фольга потрапляє у водойми, вона має дуже високі рівні токсичності та евтрофікації (це зараження водойми, що знищує її продуктивність). Продовження у каруселі ➡️

Тег: Вощанка